Hotele të rekomanduara në Bullgari

DoubleTree nga Hilton Varna - Golden Sands

DoubleTree nga Hilton Varna - Golden Sands

Sot do të takojmë disa nga më të spikaturat hotele në Bullgari. Le të fillojmë turneun tonë në DoubleTree nga Hilton Varna - Golden Sands, një vendpushim plazhi i vendosur rreth 300 metra nga Deti i Zi. Akomodimi ka një banjë, restorante, pishinë, etj. Dhomat janë të mëdha dhe kanë një ballkon. Do të jeni të interesuar të dini se këtu mund të gjejmë dhoma ndërmjet 44 dhe 163 euro për një natë.

El Iberostar Sunny Beach Resort Isshtë një hotel me 4 yje, i vendosur në provincën e Burgas, 80 metra nga një plazh me rërë. Do të jeni të interesuar të dini se këtu mund të gjejmë dhoma për 276 euro për një natë. Strehim ofron dhoma jo-pirja e duhanit me ballkone dhe pamje anësore të detit.

El Ski & Spa e lumit Pirin Isshtë një hotel i vendosur në Bansko, posaçërisht 5 minuta më këmbë nga sheshi kryesor. Vlen të përmendet se këtu mund të gjeni dhoma midis 23 dhe 66 euro për një natë.

El Grand Hotel Sofje Isshtë një hotel luksoz me 5 yje i vendosur në qendër të kryeqytetit të Sofjes, ku mund të gjejmë dhoma për 78 euro për një natë.

El Grifid Club Hotel Bolero Isshtë një hotel me 4 yje i vendosur në Golden Sands, ku mund të gjejmë dhoma për 360 euro për një natë.

El Parku PrimaSol Sineva Isshtë një hotel me 4 yje plazhi, i vendosur në Sveti Vlas, dhe ku mund të rezervojmë dhoma ndërmjet 40 dhe 101 euro për natë. Dhomat e shtëpizave kanë ballkone, TV kabllor dhe pamje nga pishina ose deti.

 

Dëshironi të rezervoni një udhëzues?

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*