iAudioGuide ofron udhëzues falas audio të qyteteve kryesore evropiane

Lodhur të mbani gjithmonë udhëzuesin tuaj në detyrë?
me iAudioguide Ju mund të dëgjoni udhëzuesin tuaj audio ndërsa lëvizni nëpër qytet. Ata aktualisht ofrojnë udhëzues audio për Barcelonën, Berlinin, Parisin, Londrën, Brukselin dhe Romën.

Versioni falas që ata ofrojnë është më i shkurtër se versioni me pagesë, dhe gjithashtu përfshin reklamat. Por hej, është falas. Për 4,95 euro mund të blini versionin e plotë të udhëzuesit dhe pa reklama.

Më shumë informacion: iAudioguide

Dëshironi të rezervoni një udhëzues?

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1.   Victoria dijo

    Përshëndetje. Unë dua të di nëse udhëzuesi audio ekziston në spanjisht
    Faleminderit