Klubet dhe baret më të mira për homoseksualët në Bangkok

Pasi të keni një ide të përgjithshme për Skenë homoseksualësh në Bangkok, ju jeni gati të vendosni se ku duhet të shkoni. Shumica e njerëzve fillojnë netët e tyre në zonën e Soi 4. Telefoni i Ballkonit, Roxy y Sfinks Ata shërbejnë ushqim dhe disa kanë promovime "turne të lumtur" dhe disa të tjerë që zakonisht dalin çdo muaj. Midis 10 dhe 11 të natës, njerëzit fillojnë të largohen nga ky vend për të shkuar njeri i lirë (ndodhet midis Soi 4 y Soi 2) ose gjithashtu te Stacioni Dj (Soi 2), ku zhvillohet veprimi i vërtetë.


kredi: Th? Më shumë L? ~ duke u bërë më mirë

Një nga vendet më të njohura në Silom es GODShtë e hapur nga ora 9 e natës deri në mëngjes herët. Ajo qëndron në një shëtitje të vogël midis Soi 2 y Soi 4, ngjitur me Restorant Noodi. Kjo është një alternativë shumë e mirë për njerëzit që largohen Stacioni Dj en Soi 2. GOD (Djem në ekran), është një klub i ri që ka ambiente të bollshme, ritme shumë sensuale dhe turma të mëdha, shumë tërheqëse. Kështu që djemtë fillojnë të regjistrohen, sepse GOD Do t'ju lërë pa fjalë dhe më e mira nga të gjitha, hyrja është falas.


kredi: Colourist i Filmit

Nga ana tjetër, ne kemi Stacioni Dj, e hapur nga ora 10:2 deri në XNUMX të mëngjesit, çdo ditë. Foundshtë gjetur në Silom, Soi 2 Dhe nëse dëshironi të telefononi për të mësuar më shumë rreth vendit, mund ta bëni në +66 (0) 2 266 4029. Stacioni Dj Isshtë i famshëm dhe është konsideruar prej kohësh një vend i preferuar nga turistët nga e gjithë bota. Me një përzgjedhje të ritmeve të fundit, Stacioni DjShtë vendi i përsosur për të kaluar netë argëtuese. Kati i parë dhe i dytë janë të destinuara për vallëzime gjysmë të zhveshura për burra, ndërsa kati i tretë ka kolltuqe të rehatshme, perfekte për të biseduar dhe takuar njerëz të rinj.


kredi: FredArmitage

ekspres Isshtë e hapur nga ora 9:2 deri në orën XNUMX të mëngjesit, çdo ditë dhe ndodhet gjithashtu në Silom, Soi 2. Expresso është vendi ku mund të rifreskoni dhe karikoni përsëri. Sidoqoftë, duhet t'ju paralajmërojmë se të Premten dhe të Shtunën zakonisht është plot me njerëz. ekspres Isshtë vendi ideal për të pirë një pije, për të parë njerëz shumë tërheqës dhe për të takuar njerëz shumë interesantë.

Dëshironi të rezervoni një udhëzues?

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*