Plazhi Pink Gin në Granada

rozë

Pranë aeroportit Point Salinas, ky plazh i mrekullueshëm është një pikë shumë e spikatur në Granada, ujërat e tij të qetë dhe të relaksuar, një atmosferë argëtimi të shëndetshëm dhe ai ajër që gjithçka e komplikuar tashmë është zhdukur kur vendosni këmbën në rërë ...

Kjo është ajo që është e mrekullueshme për këtë Pink Gin, atmosfera, ujërat e tij të qetë janë perfekte për snorkeling dhe natyra e relaksuar e vendit e bën atë të përsosur për largime familjare ose thjesht për çifte, me fjalë të tjera, ky plazh ofron pikërisht atë që pret, një vend ku e vetmja gjë që çështja është të kalosh kohën më të mirë të mundshme buzë detit… Mos harroni të sillni kamerën tuaj, muzgët atje janë një vepër e vërtetë e artit natyror.

Dhe ky do të ishte fillimi, një shumë komik, duke filluar me emrin, Pink Gin, për të cilin nuk ka të dhëna pse u vu, nuk ka asnjë xhin Pink kudo ... dhe megjithatë duket se të gjithë atje janë i dehur nga relaksi absolut që të jep plazhi.

Ka restorante dhe pajisje të tjera përreth, thjesht kërkoni një pije në klubin e plazhit dhe dikush mund të përdorë edhe pajisjet e tyre, gjë që është shumë e përshtatshme. Përveç marrjes me qira të pajisjeve të ujit dhe aktivitetit të rastit të përditshëm, ky vend karakterizohet nga të qenit sinonim natyror i relaksimit absolut ... ku deti heq problemet ... në një largim që nuk do ta harroni patjetër.

Foto nga zakgollop


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*