Plazhet më të mira për të praktikuar "topless" (pjesa 3)

Plazhet e ardhshme shquhen për stilin dhe hedonizmin e tyre. Natyrshmëria e tyre, si dhe hijeshia parajsore i bëjnë ato vendet më të përsosura për të shijuar dhe shijuar.  


kredi: cocolima

Në pozicionin numër # 15, ne u zhvendosëm në Plazh nga Camps BayAfrika e Jugut. Duhet të theksohet se duhet të keni kujdes në plazhet e Afrikës së Jugut për të praktikuar topless. Ka raporte për shumë fotografë spiunë që shesin fotografi të grave pa dashje në faqet pornografike, duhet të keni kujdes. Sidoqoftë, Plazh nga Camp Bay Isshtë i zgjedhuri ynë për shkak të afërsisë së tij me vendet ekskluzive si sallonet, baret dhe restorantet me stil. Për të qëndruar, ne rekomandojmë Hotel Bay, një vend i vogël por i sofistikuar që me siguri do ta dashuroni. 


kredi: Axel buhrmann

Numri i plazhit # 14 është Plazh d`en Bossa en Ibiza, España. Shtë një plazh shumë seksi dhe më i madhi në Ibiza. Ka një numër të madh të lokaleve dhe kafeneve moderne. Stili është i garantuar. Natën festat do të jenë të pafundme, në këtë pjesë të ishullit, ju mund të gjeni klubet më të mira. 

krediti: Rituali Hapësinor

Në numrin # 13 është gjetur, gjithashtu në España, Plazh nga Estepona. Kjo është një nga faqet më të mira në tërësi Kosto e diellit për të vizituar dhe ka edhe koloninë zyrtare nudiste të zonës. I ri Hotel Kempinsky Shtë vendi ideal për të qëndruar në rërë dhe për të shijuar diellin. 


kredi: rdoke

Pozicioni # 12 është i zënë nga Plazhi El ujëIshulli MargaritaVenezuela. Shtrirja e saj e shkëlqyer prej më shumë se 3 kilometra rërë të bukur, palma dhe bare e bën atë një nga zonat më parajsore në të gjithë listën. Vizitorët e saj janë zakonisht evropianë dhe amerikano-jugorë, me pak vizitorë të Amerikës së Veriut. Hotel Hesperia Isshtë vendi që ne rekomandojmë të vizitoni, pasi është hoteli i vetëm që ka një kurs golfi me 18 vrima. 


kredi: polemika

Në pozicionin # 11, Sydney, Australi, është krijuar si një nga vendet më të mira në botë për të shkuar topless. Me një kulturë shumë të përhapur të kësaj praktike, plazhet e saj janë një qendër e zakonshme për rrezitje të trupit të zhveshur. Ndër të gjitha plazhet e Sydney, ai që do të binte në sy më shumë do të ishte Bondi Beach. Me një gjatësi prej pak më shumë se një kilometër, ky plazh përrallor me rërë të bardhë dhe det blu është vendi ideal për të kaluar gjithë ditën. Ka të gjitha elementet për tu argëtuar si ditën ashtu edhe natën.

kredi: EdTarwinski

Nëse doni të vazhdoni të dini më shumë plazhe në renditje, mund ta bëni në Plazhet më të mira për topless (pjesa 1), Plazhet më të mira për topless (pjesa 2), Plazhet më të mira për topless (pjesa 4)) Dhe Plazhet më të mira për topless (pjesa 5))!


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*